Referencje

/Referencje
Referencje 2018-07-26T13:58:48+00:00

Referencje wystawione firmie COKAN przez klientów

Firma Arkadiusz Cokana realizowała budowę mojego domu jednorodzinnego na przełomie lat 2008/2009. Zakres prac obejmował realizację stanu surowego wraz z przeważającą częścią prac wykończeniowych. Firma dotrzymywała uzgodniony terminów. Rodzaj użytych materiałów budowlanych oraz niektóre rozwiązania były uzgadniane. Wysoko oceniam wykonawstwo jakościowe zleconej inwestycji oraz dbałość o szczegóły. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Wykonawca dysponując doświadczeniem i „wyczuciem” podpowiadał pewne rozwiązania. Pozwoliło to uzyskać oczekiwany efekt wizualny całości. Ważne jest także, że Wykonawca należycie wywiązywał się ze swoich obowiązków w okresie gwarancyjnym.

Z przyjemnością polecam usługi budowlane w wykonaniu Arkadiusza Cokana

Andrzej Kołodziejczyk, Mierzyn

 

Z powodu zbyt długo ciągnących się prac zdecydowałem się na zmianę wykonawcy robót. Wybrałem firmę Pana Cokana i tak zostało już do końca. W ciągu tygodnia od podjęcia przeze mnie decyzji rozpoczął remont z solidną grupą fachowców. Terminu nie zawalił do końca budowy, wywiązał się z umowy w 100%. Z racji dosyć skomplikowanego charakkteru mojej inwestycji ( remont 100 letniego domu ) Pan Cokan był na właściwie na każdą moją prośbę na budowie. Z mojego doświadczenia dobry fachowiec, człowiek uczciwy i odpowiedzialny. Do dzisiaj mimo upływu 3 lat od inwestycji zawsze służy poradą

Jakub Dybowski, Blenkensen Niemcy

 

W pazdzierniku 2013 roku zlecilismy wykonanie prac murarskich w nowobudowanym domy jednorodzinnym w technologii Ytong firmie budowlanej Cokan.

Zakres prac obejmowal: wymurowanie scian nosnych, scian dzialowych, scian szczytowych oraz kominow, wylanie iwenca, wykonanie podciagow.

Wszelkie prace byly wykonane z materialow dostarczonych na plac budowy przez firme wykonawcza. Powierzone prace wykonynywane byly solidnie i terminowo. W zwiazku z powyzszym Firma Budowlana Cokan jest firma godna polecenia.

Artur Nalepa